- Realityremay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zásady ochrany údajů

1. Shromažďování údajů
Shromažďujeme od vás údaje (emailová adresa, telefonní spojení), a to v souvislosti s nabídkou a poptávkou nemovitých věcí.

2. Použití informací
Jakékoliv údaje, které nám sdělíte, mohou být použity pouze pro:
- Náš vzájemný kontakt
- Zprostředkování nabídky a poptávky

3. Ochrana soukromí
Jsme jedinými vlastníky shromážděných údajů. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu poskytovány jakékoliv jiné společnosti, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění Vámi požadované služby.
Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. Přístup k Vámi sděleným údajům mají pouze zaměstnanci, kteří ho potřebují k výkonu .Veškeré údaje jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

4. Sdělení údajů třetí straně
Vaše osobní údaje neposkytujeme třetím stranám s výjimkou prověřených třetích stran, které zajišťují provoz našich webových stránek, s tím, že i tyto strany jsou srozuměny s tím, že tyto informace jsou důvěrné.
Údaje je nutno sdílet z důvodu  zabránění v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

5. Ukončení
Vámi sdělenou e-mailovou adresu naše společnost může využít  k zaslání informací a aktualizací týkajících se Vaší zakázky a případných firemních sdělení. Pokud nám po ukončení naší vzájemné transakce sdělíte, že si již nepřejete být nadále kontaktováni, bude Vaše e-mailová adresa vyřazena z naší evidence.

6. Souhlas
Používáním našich webových stránek souhlasíte s výše uvedenými zásadami ochrany údajů.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky